Hi girls,
Hier ben ik terug met mijn wekelijkse blog. Dit is er eentje die mij al enorm geholpen heeft in de drukte en stress van het dagelijkse leven. Zoals jullie vast al weten heb ik het de laatste tijd wat moeilijker en moet ik meer leren genieten en ontstressen. Wel na het beginnen van yoga en het dagelijks nemen van wat me time (lekker rustig de dag afsluiten met een boek) heb ik ook besloten om een opblaasbare jacuzzi te kopen.
We kennen allemaal wel iemand die er eentje staan geeft. We zien ze op televisie en in de boekjes. Maar is het nu echt al die aandacht waard en zal ik hier dan ook echt gebruik van maken, of is dit terug het zoveelste hebbeding? Wel ik ben natuurlijk echt een waterratje ik zoek altijd het water wel op 1 of andere manier. Dus voor mij kon het al bijna niet misgaan! En ja hoor ik vind het echt formidabel als ik even tijd heb en eens lekker wil genieten zit ik al rap in de jacuzzi. Samen met je partner of kinderen genieten van een leuke babbel of gewoon lekker relaxen.
Ik geniet zo van het warme water, de 40 graden die je kan behalen met deze jacuzzi is zalig om in te genieten. Persoonlijk vind ik het niet nodig om altijd de bubbels aan te leggen. Als het op mijn spieren aankomt dan is deze jacuzzi een puur genot. Na jaren last te hebben van nek en schouderpijn die ik dagelijks voelde, kan ik eindelijk terug zeggen dat ik pijnloze dagen heb.
Als het al wat donkerder is kan je gebruik maken van de led verlichting in de jacuzzi en wauw wat is dit mooi. Genieten doe je nu zeker! Om het genot nog wat groter te maken maak ik gebruik van etherische olie speciaal voor de jacuzzi. De lekkere geur van Coco’s doet je zalig wegdromen. Het voordeel van deze olie is niet alleen de geur maar ook dat je huid lekker zacht is! Dit was voor mij voor het gebruik van de olie namelijk een probleem. Als ik uit de jacuzzi stapte was mijn huid super droog door het chloor in het water.
Dus girls deze is een absolute aanrader voor wie thuis even lekker wil genieten van de luxe van een jacuzzi. En dit voor een spotprijs! Je vind ze nu overal. Die van mij is een lazy spa waar ik super blij mee ben. Van vrienden is het 1 van intex en ook deze is super. Je hebt ze in verschillende modellen en maten. Have fun and enjoy!!!
xoxo Kelly
Follow me on insta kellyennyomi
Leuk! Wij twijfelen ook al lang om een te kopen
LikeLike
Zeker doen je zal hier veel plezier aan hebben.
LikeLike