Hi girls,
In een vorige blog kon je al lezen dat ik een fan ben van fashion illustrater Megan Hess en haar zus Kerrie Hess. Na het lezen van het boek Coco chanel had ik als kerstcadeautje het boek Parijs hotspots voor fashion lover gevraagd aan mijn vriend. En die kreeg ik dan ook onder onze prachtige kerstboom. En wauw wat is deze weer mooi geïllustreerd.
Parijs vind ik persoonlijk zo een mooie stad waar ik telkens terug verliefd op wordt. En aangezien we een weekendje Parijs gepland hebben dit jaar is dit het perfecte boek om mijn huiswerk te maken voor we vertrekken naar Parijs.
In het boek vind je zowat alle merken (Chloe, Chanel, Yves Saint Laurent, enz.) en hun winkels terug. Deze moet je wel eens bezoeken als fashion lover. Voor mij zal het voornamelijk window shoppen zijn. Al was ik aangenaam verrast dat er toch een betaalbaar merk in het boek staat waar ik zeker eens binnen stap. Bij elke merk staat er dan ook wat info over het ontstaan van het merk.
Maar zoals jullie al weten ligt mijn passie wat meer bij de parfum wereld. Ook hiervoor staan er enkele leuke adresjes in die ik zeker op mijn shoppinglist zal zetten want wauw wat zitten er pareltjes bij. En parfum kan je nu eenmaal in klein formaat (30ml) kopen waardoor het dus eigenlijk voor iedereen betaalbaar is.
In het boek worden ook leuke adresjes gegeven om te overnachten. Deze zijn wat aan de prijzige kant en zijn dus ook niet ideaal als je met een normaal budget naar Parijs gaat maar wauw wat zitten hier echte pareltjes tussen. Ik heb dan ook lekker mijn tijd genomen om door dit hoofdstuk te bladeren. Want wat is het leuk om al deze leuke adresjes eens op te zoeken en lekker weg te dromen van het mooie interieur.
Naast leuke adresje om te overnachten staan er ook unieke restaurantjes en bars in. Deze zijn zeker eens de moeite om te bezoeken.
Naast het boek heb ik mezelf ook even verwend. Ik heb namelijk een prachtig telefoonhoesje van Kerrie Hess besteld. En wat was het een leuk pakketje om in de brievenbus te ontvangen. In een mooi roze doosje zit het prachtig geïllustreerd telefoonhoesje met daarbij een bedankt kaartje van Kerrie Hess herself. Ik ben alvast verliefd op mijn nieuwe hoesje 😍.